Miami Heat vs New Orleans Pelicans

Miami Heat vs New Orleans PelicansMiami HeatNew Orleans Pelicans

🏀 2024-03-23 – NBA

 

Miami Heat vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Miami Heat a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Miami Heat vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Miami Heat vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Miami Heat vs New Orleans Pelicans

Zápas Miami Heat proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.618.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Miami Heat doma vyhrála 2x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Miami Heat průměrný bodový rozdíl 0.5 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů:

  • Miami Heat: v průměru 109.7 získaných bodů, v průměru 109.2 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Miami Heat vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Miami Heat a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-02-24 New Orleans Pelicans 95 – 106 Miami Heat
2023-01-22 Miami Heat 100 – 96 New Orleans Pelicans
2023-01-19 New Orleans Pelicans 98 – 124 Miami Heat
2022-10-13 Miami Heat 120 – 103 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Miami Heat vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Miami Heat vs New Orleans Pelicans?