Miami Heat vs Golden State Warriors

Miami Heat vs Golden State WarriorsMiami HeatGolden State Warriors

🏀 2024-03-27 – NBA

 

Miami Heat vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Miami Heat a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Miami Heat vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Miami Heat vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Miami Heat vs Golden State Warriors

Zápas Miami Heat proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-27 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 70 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.514.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Miami Heat doma vyhrála 1x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Miami Heat průměrný bodový rozdíl 0.7 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů:

  • Miami Heat: v průměru 109.6 získaných bodů, v průměru 108.9 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118.3 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Miami Heat vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Miami Heat a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2023-12-29 Golden State Warriors 102 – 114 Miami Heat
2022-11-02 Miami Heat 116 – 109 Golden State Warriors
2022-10-28 Golden State Warriors 123 – 110 Miami Heat
2022-03-24 Miami Heat 104 – 118 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Miami Heat vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Miami Heat vs Golden State Warriors?