Memphis Grizzlies vs Washington Wizards

Memphis Grizzlies vs Washington WizardsMemphis GrizzliesWashington Wizards

🏀 2024-03-13 – NBA

 

Memphis Grizzlies vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Memphis Grizzlies a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Memphis Grizzlies vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Memphis Grizzlies vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Memphis Grizzlies vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Memphis Grizzlies vs Washington Wizards

Zápas Memphis Grizzlies proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-03-13 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.172.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Memphis Grizzlies doma vyhrála 2x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Memphis Grizzlies průměrný bodový rozdíl -6.7 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -9.5 bodů:

  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.8 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 123.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Memphis Grizzlies vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Memphis Grizzlies a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2023-10-29 Washington Wizards 113 – 106 Memphis Grizzlies
2022-11-14 Washington Wizards 102 – 92 Memphis Grizzlies
2022-11-07 Memphis Grizzlies 103 – 97 Washington Wizards
2022-01-30 Memphis Grizzlies 115 – 95 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Memphis Grizzlies vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Memphis Grizzlies vs Washington Wizards?