Iskra Svit vs BKM Lucenec

Iskra Svit vs BKM LucenecIskra SvitBKM Lucenec

🏀 2024-03-13 – Extraliga

 

Iskra Svit vs BKM Lucenec Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Iskra Svit a BKM Lucenec a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Iskra Svit vs BKM Lucenec?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Iskra Svit vs BKM Lucenec, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Iskra Svit vs BKM Lucenec

Zápas Iskra Svit proti BKM Lucenec se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco BKM Lucenec má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.296.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Iskra Svit doma vyhrála 1x, zatímco BKM Lucenec zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Iskra Svit průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco BKM Lucenec má průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů:

  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • BKM Lucenec: v průměru 84.5 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Iskra Svit vs BKM Lucenec

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Iskra Svit a BKM Lucenec:

Datum Výsledky
2024-01-06 BKM Lucenec 93 – 110 Iskra Svit
2023-11-25 Iskra Svit 98 – 87 BKM Lucenec
2023-10-07 BKM Lucenec 79 – 93 Iskra Svit
2023-09-09 BKM Lucenec 86 – 89 Iskra Svit

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Iskra Svit vs BKM Lucenec s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Iskra Svit vs BKM Lucenec?