Iskra Svit vs BC Prievidza

Iskra Svit vs BC PrievidzaIskra SvitBC Prievidza

🏀 2024-03-30 – Extraliga

 

Iskra Svit vs BC Prievidza Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Iskra Svit a BC Prievidza a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs BC Prievidza

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs BC Prievidza, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs BC Prievidza

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs BC Prievidza, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Iskra Svit vs BC Prievidza?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Iskra Svit vs BC Prievidza, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Iskra Svit vs BC Prievidza

Zápas Iskra Svit proti BC Prievidza se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco BC Prievidza má za poslední 30 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.633.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Iskra Svit doma vyhrála 1x, zatímco BC Prievidza zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Iskra Svit průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco BC Prievidza má průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů:

  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • BC Prievidza: v průměru 80.0 získaných bodů, v průměru 75.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Iskra Svit vs BC Prievidza

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Iskra Svit a BC Prievidza:

Datum Výsledky
2024-01-26 BC Prievidza 70 – 50 Iskra Svit
2023-12-16 Iskra Svit 75 – 77 BC Prievidza
2023-10-28 BC Prievidza 76 – 86 Iskra Svit
2023-04-08 Iskra Svit 82 – 62 BC Prievidza

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Iskra Svit vs BC Prievidza s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Iskra Svit vs BC Prievidza?