Houston Rockets vs San Antonio Spurs

Houston Rockets vs San Antonio SpursHouston RocketsSan Antonio Spurs

🏀 2024-03-06 – NBA

 

Houston Rockets vs San Antonio Spurs Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a San Antonio Spurs a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs San Antonio Spurs?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs San Antonio Spurs, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs San Antonio Spurs

Zápas Houston Rockets proti San Antonio Spurs se v rámci NBA odehraje 2024-03-06 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco San Antonio Spurs má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.213.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 1x, zatímco San Antonio Spurs zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl -0.2 bodů, zatímco San Antonio Spurs má průměrný bodový rozdíl -8 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů
  • San Antonio Spurs: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 120.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs San Antonio Spurs

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a San Antonio Spurs:

Datum Výsledky
2023-12-12 Houston Rockets 93 – 82 San Antonio Spurs
2023-10-28 San Antonio Spurs 126 – 122 Houston Rockets
2023-10-19 San Antonio Spurs 117 – 103 Houston Rockets
2023-10-17 San Antonio Spurs 89 – 99 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs San Antonio Spurs s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs San Antonio Spurs?