Houston Rockets vs Chicago Bulls

Houston Rockets vs Chicago BullsHouston RocketsChicago Bulls

🏀 2024-03-22 – NBA

 

Houston Rockets vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Chicago Bulls

Zápas Houston Rockets proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-03-22 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 33 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.493.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 0x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl 1.1 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.6 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 113.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2024-01-11 Chicago Bulls 124 – 119 Houston Rockets
2023-03-12 Houston Rockets 111 – 119 Chicago Bulls
2022-12-27 Chicago Bulls 118 – 133 Houston Rockets
2021-12-21 Chicago Bulls 133 – 118 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Chicago Bulls?