Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

Detroit Pistons vs Charlotte HornetsDetroit PistonsCharlotte Hornets

🏀 2024-03-12 – NBA

 

Detroit Pistons vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

Zápas Detroit Pistons proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-12 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 10 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.25.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.8 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.1 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 121.1 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 107.2 získaných bodů, v průměru 117.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-01-25 Detroit Pistons 113 – 106 Charlotte Hornets
2023-10-28 Charlotte Hornets 99 – 111 Detroit Pistons
2023-03-10 Detroit Pistons 103 – 113 Charlotte Hornets
2023-02-28 Charlotte Hornets 117 – 106 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Charlotte Hornets?