Detroit Pistons vs Boston Celtics

Detroit Pistons vs Boston CelticsDetroit PistonsBoston Celtics

🏀 2024-03-23 – NBA

 

Detroit Pistons vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Detroit Pistons a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Detroit Pistons vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Detroit Pistons vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Detroit Pistons vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Detroit Pistons vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Detroit Pistons vs Boston Celtics

Zápas Detroit Pistons proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 12 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.797.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Detroit Pistons doma vyhrála 0x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Detroit Pistons průměrný bodový rozdíl -8.5 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.5 bodů:

  • Detroit Pistons: v průměru 111.6 získaných bodů, v průměru 120.1 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 121 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Detroit Pistons vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Detroit Pistons a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2024-03-18 Boston Celtics 119 – 94 Detroit Pistons
2023-12-29 Boston Celtics 128 – 122 Detroit Pistons
2023-02-16 Boston Celtics 127 – 109 Detroit Pistons
2023-02-07 Detroit Pistons 99 – 111 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Detroit Pistons vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Detroit Pistons vs Boston Celtics?