Denver Nuggets vs Toronto Raptors

Denver Nuggets vs Toronto RaptorsDenver NuggetsToronto Raptors

🏀 2024-03-12 – NBA

 

Denver Nuggets vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Toronto Raptors

Zápas Denver Nuggets proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-03-12 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.359.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -4 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.9 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 114.2 získaných bodů, v průměru 118.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2023-12-21 Toronto Raptors 104 – 113 Denver Nuggets
2023-03-14 Toronto Raptors 125 – 110 Denver Nuggets
2023-03-07 Denver Nuggets 118 – 113 Toronto Raptors
2022-03-13 Denver Nuggets 115 – 127 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Toronto Raptors?