Denver Nuggets vs New York Knicks

Denver Nuggets vs New York KnicksDenver NuggetsNew York Knicks

🏀 2024-03-22 – NBA

 

Denver Nuggets vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs New York Knicks

Zápas Denver Nuggets proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-22 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 48 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.603.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 0x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.7 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 107.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a New York Knicks:

Datum Výsledky
2024-01-26 New York Knicks 122 – 84 Denver Nuggets
2023-07-16 New York Knicks 86 – 89 Denver Nuggets
2023-03-18 New York Knicks 116 – 110 Denver Nuggets
2022-11-17 Denver Nuggets 103 – 106 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs New York Knicks?