Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves

Denver Nuggets vs Minnesota TimberwolvesDenver NuggetsMinnesota Timberwolves

🏀 2024-03-30 – NBA

 

Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves

Zápas Denver Nuggets proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.694.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.1 získaných bodů, v průměru 106.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2024-03-20 Minnesota Timberwolves 112 – 115 Denver Nuggets
2023-11-02 Minnesota Timberwolves 110 – 89 Denver Nuggets
2023-04-26 Denver Nuggets 112 – 109 Minnesota Timberwolves
2023-04-24 Minnesota Timberwolves 114 – 108 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves?