Dallas Mavericks vs Utah Jazz

Dallas Mavericks vs Utah JazzDallas MavericksUtah Jazz

🏀 2024-03-22 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Utah Jazz Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Utah Jazz a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Utah Jazz?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Utah Jazz, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Utah Jazz

Zápas Dallas Mavericks proti Utah Jazz se v rámci NBA odehraje 2024-03-22 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Utah Jazz má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.42.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 2x, zatímco Utah Jazz zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 1.4 bodů, zatímco Utah Jazz má průměrný bodový rozdíl -3.6 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 118.7 získaných bodů, v průměru 117.3 ztracených bodů
  • Utah Jazz: v průměru 117 získaných bodů, v průměru 120.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Utah Jazz

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Utah Jazz:

Datum Výsledky
2024-01-02 Utah Jazz 127 – 90 Dallas Mavericks
2023-12-07 Dallas Mavericks 147 – 97 Utah Jazz
2023-03-08 Dallas Mavericks 120 – 116 Utah Jazz
2023-02-07 Utah Jazz 111 – 124 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Utah Jazz s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Utah Jazz?