Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Dallas Mavericks vs Los Angeles ClippersDallas MavericksLos Angeles Clippers

🏀 2024-05-03 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Zápas Dallas Mavericks proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-05-03 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.622.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 3.3 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 115.6 získaných bodů, v průměru 112.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2024-05-02 Los Angeles Clippers 93 – 123 Dallas Mavericks
2024-04-28 Dallas Mavericks 111 – 116 Los Angeles Clippers
2024-04-27 Dallas Mavericks 101 – 90 Los Angeles Clippers
2024-04-24 Los Angeles Clippers 93 – 96 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Los Angeles Clippers?