New York Knicks vs Indiana Pacers

New York Knicks vs Indiana PacersNew York KnicksIndiana Pacers

🏀 2024-05-19 – NBA

 

New York Knicks vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Indiana Pacers

Zápas New York Knicks proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-05-19 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.573.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 1x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 3.1 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 108.2 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 123.3 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2024-05-18 Indiana Pacers 116 – 103 New York Knicks
2024-05-15 New York Knicks 121 – 91 Indiana Pacers
2024-05-12 Indiana Pacers 121 – 89 New York Knicks
2024-05-11 Indiana Pacers 111 – 106 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Indiana Pacers?