Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns

Cleveland Cavaliers vs Phoenix SunsCleveland CavaliersPhoenix Suns

🏀 2024-03-12 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns

Zápas Cleveland Cavaliers proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-03-12 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 41 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.578.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 1x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 2.7 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 117 získaných bodů, v průměru 114.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2023-01-09 Phoenix Suns 98 – 112 Cleveland Cavaliers
2023-01-05 Cleveland Cavaliers 90 – 88 Phoenix Suns
2021-11-25 Cleveland Cavaliers 115 – 120 Phoenix Suns
2021-10-31 Phoenix Suns 101 – 92 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns?