Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic

Cleveland Cavaliers vs Orlando MagicCleveland CavaliersOrlando Magic

🏀 2024-05-05 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic

Zápas Cleveland Cavaliers proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-05-05 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 48 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.573.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 1x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 2 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 112.6 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 108.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2024-05-04 Orlando Magic 103 – 96 Cleveland Cavaliers
2024-05-01 Cleveland Cavaliers 104 – 103 Orlando Magic
2024-04-27 Orlando Magic 112 – 89 Cleveland Cavaliers
2024-04-26 Orlando Magic 121 – 83 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Orlando Magic?