Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

Cleveland Cavaliers vs New York KnicksCleveland CavaliersNew York Knicks

🏀 2024-03-04 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

Zápas Cleveland Cavaliers proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-04 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.583.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 0x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 5 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 3.7 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a New York Knicks:

Datum Výsledky
2023-11-02 New York Knicks 89 – 95 Cleveland Cavaliers
2023-11-01 Cleveland Cavaliers 91 – 109 New York Knicks
2023-04-27 Cleveland Cavaliers 95 – 106 New York Knicks
2023-04-23 New York Knicks 102 – 93 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs New York Knicks?