Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics

Cleveland Cavaliers vs Boston CelticsCleveland CavaliersBoston Celtics

🏀 2024-03-06 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics

Zápas Cleveland Cavaliers proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-06 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.8.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 1x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.4 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 121.3 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2023-12-15 Boston Celtics 116 – 107 Cleveland Cavaliers
2023-12-13 Boston Celtics 120 – 113 Cleveland Cavaliers
2023-03-07 Cleveland Cavaliers 118 – 114 Boston Celtics
2023-03-02 Boston Celtics 117 – 113 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics?