Chicago Bulls vs Dallas Mavericks

Chicago Bulls vs Dallas MavericksChicago BullsDallas Mavericks

🏀 2024-03-12 – NBA

 

Chicago Bulls vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs Dallas Mavericks

Zápas Chicago Bulls proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-12 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 31 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.563.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 2x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -1.5 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 0.8 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.3 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 119 získaných bodů, v průměru 118.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2023-11-02 Dallas Mavericks 114 – 105 Chicago Bulls
2023-04-08 Dallas Mavericks 112 – 115 Chicago Bulls
2022-12-11 Chicago Bulls 144 – 115 Dallas Mavericks
2022-07-08 Chicago Bulls 100 – 99 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs Dallas Mavericks?