Charlotte Hornets vs Golden State Warriors

Charlotte Hornets vs Golden State WarriorsCharlotte HornetsGolden State Warriors

🏀 2024-03-30 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Golden State Warriors

Zápas Charlotte Hornets proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.528.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 1x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.3 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 116.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2024-02-24 Golden State Warriors 97 – 84 Charlotte Hornets
2022-12-28 Golden State Warriors 110 – 105 Charlotte Hornets
2022-10-30 Charlotte Hornets – Golden State Warriors
2021-11-15 Charlotte Hornets 106 – 102 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Golden State Warriors?