BK Nitra vs MBK Handlova

BK Nitra vs MBK HandlovaBK NitraMBK Handlova

🏀 2024-03-13 – Extraliga

 

BK Nitra vs MBK Handlova Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BK Nitra a MBK Handlova a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BK Nitra vs MBK Handlova?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BK Nitra vs MBK Handlova, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BK Nitra vs MBK Handlova

Zápas BK Nitra proti MBK Handlova se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 27 odehraných zápasech, zatímco MBK Handlova má za poslední 26 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.615.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BK Nitra doma vyhrála 0x, zatímco MBK Handlova zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BK Nitra průměrný bodový rozdíl -18.1 bodů, zatímco MBK Handlova má průměrný bodový rozdíl 1.2 bodů:

  • BK Nitra: v průměru 72.9 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů
  • MBK Handlova: v průměru 84.5 získaných bodů, v průměru 83.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance BK Nitra vs MBK Handlova

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BK Nitra a MBK Handlova:

Datum Výsledky
2024-01-06 MBK Handlova 89 – 66 BK Nitra
2023-11-25 BK Nitra 80 – 86 MBK Handlova
2023-10-07 MBK Handlova 64 – 79 BK Nitra
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BK Nitra vs MBK Handlova s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BK Nitra vs MBK Handlova?