BK Nitra vs Levice

BK Nitra vs LeviceBK NitraLevice

🏀 2024-03-30 – Extraliga

 

BK Nitra vs Levice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BK Nitra a Levice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Levice

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Levice

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BK Nitra vs Levice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BK Nitra vs Levice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BK Nitra vs Levice

Zápas BK Nitra proti Levice se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30 v 14:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 4 vítězstvími v posledních 29 odehraných zápasech, zatímco Levice má za poslední 30 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.767.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BK Nitra doma vyhrála 0x, zatímco Levice zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BK Nitra průměrný bodový rozdíl -17.6 bodů, zatímco Levice má průměrný bodový rozdíl 12.5 bodů:

  • BK Nitra: v průměru 73.1 získaných bodů, v průměru 90.7 ztracených bodů
  • Levice: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 74.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance BK Nitra vs Levice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BK Nitra a Levice:

Datum Výsledky
2024-01-24 Levice 82 – 51 BK Nitra
2023-12-16 BK Nitra 58 – 71 Levice
2023-10-28 Levice 107 – 53 BK Nitra
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BK Nitra vs Levice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BK Nitra vs Levice?