BC Prievidza vs Levice

BC Prievidza vs LeviceBC PrievidzaLevice

🏀 2024-03-13 – Extraliga

 

BC Prievidza vs Levice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC Prievidza a Levice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Levice

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Levice

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC Prievidza vs Levice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC Prievidza vs Levice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC Prievidza vs Levice

Zápas BC Prievidza proti Levice se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-13 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Levice má za poslední 26 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.769.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC Prievidza doma vyhrála 1x, zatímco Levice zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BC Prievidza průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů, zatímco Levice má průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů:

  • BC Prievidza: v průměru 79.8 získaných bodů, v průměru 75.7 ztracených bodů
  • Levice: v průměru 86.8 získaných bodů, v průměru 73.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance BC Prievidza vs Levice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC Prievidza a Levice:

Datum Výsledky
2024-01-06 Levice 68 – 87 BC Prievidza
2023-11-25 BC Prievidza 81 – 82 Levice
2023-10-07 Levice 97 – 63 BC Prievidza
2023-03-25 BC Prievidza 73 – 40 Levice

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC Prievidza vs Levice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC Prievidza vs Levice?