Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets

Atlanta Hawks vs Charlotte HornetsAtlanta HawksCharlotte Hornets

🏀 2024-03-24 – NBA

 

Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Atlanta Hawks a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets

Zápas Atlanta Hawks proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-24 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 30 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.246.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Atlanta Hawks doma vyhrála 0x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Atlanta Hawks průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.1 bodů:

  • Atlanta Hawks: v průměru 119 získaných bodů, v průměru 121.1 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 106.6 získaných bodů, v průměru 116.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Atlanta Hawks a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-02-15 Charlotte Hornets 122 – 99 Atlanta Hawks
2023-10-26 Charlotte Hornets 116 – 110 Atlanta Hawks
2023-02-14 Charlotte Hornets 144 – 138 Atlanta Hawks
2023-01-22 Atlanta Hawks 118 – 122 Charlotte Hornets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets?