Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna

Zalgiris Kaunas vs Virtus BolognaZalgiris KaunasVirtus Bologna

🏀 2024-03-19 – Euroliga

 

Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Zalgiris Kaunas a Virtus Bologna a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna

Zápas Zalgiris Kaunas proti Virtus Bologna se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Virtus Bologna má za poslední 23 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.696.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Zalgiris Kaunas doma vyhrála 1x, zatímco Virtus Bologna zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Zalgiris Kaunas průměrný bodový rozdíl 12.2 bodů, zatímco Virtus Bologna má průměrný bodový rozdíl 11.5 bodů:

  • Zalgiris Kaunas: v průměru 85.0 získaných bodů, v průměru 72.8 ztracených bodů
  • Virtus Bologna: v průměru 88.3 získaných bodů, v průměru 76.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Zalgiris Kaunas a Virtus Bologna:

Datum Výsledky
2023-10-05 Virtus Bologna 79 – 82 Zalgiris Kaunas
2023-01-10 Virtus Bologna 77 – 87 Zalgiris Kaunas
2022-10-18 Zalgiris Kaunas 68 – 65 Virtus Bologna
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Virtus Bologna?