Zalgiris Kaunas vs Olympiakos

Zalgiris Kaunas vs OlympiakosZalgiris KaunasOlympiakos

🏀 2024-03-01 – Euroliga

 

Zalgiris Kaunas vs Olympiakos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Zalgiris Kaunas a Olympiakos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Zalgiris Kaunas vs Olympiakos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Zalgiris Kaunas vs Olympiakos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Zalgiris Kaunas vs Olympiakos

Zápas Zalgiris Kaunas proti Olympiakos se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-01 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 19 odehraných zápasech, zatímco Olympiakos má za poslední 18 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.889.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Zalgiris Kaunas doma vyhrála 0x, zatímco Olympiakos zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Zalgiris Kaunas průměrný bodový rozdíl 12.3 bodů, zatímco Olympiakos má průměrný bodový rozdíl 16.4 bodů:

  • Zalgiris Kaunas: v průměru 83.7 získaných bodů, v průměru 71.4 ztracených bodů
  • Olympiakos: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 68.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Zalgiris Kaunas vs Olympiakos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Zalgiris Kaunas a Olympiakos:

Datum Výsledky
2023-11-24 Olympiakos 89 – 72 Zalgiris Kaunas
2023-09-22 Olympiakos 75 – 72 Zalgiris Kaunas
2023-03-16 Zalgiris Kaunas 72 – 74 Olympiakos
2022-10-14 Olympiakos 90 – 80 Zalgiris Kaunas

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Zalgiris Kaunas vs Olympiakos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olympiakos?