Zalgiris Kaunas vs Baskonia

Zalgiris Kaunas vs BaskoniaZalgiris KaunasBaskonia

🏀 2024-03-21 – Euroliga

 

Zalgiris Kaunas vs Baskonia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Zalgiris Kaunas a Baskonia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Zalgiris Kaunas vs Baskonia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Zalgiris Kaunas vs Baskonia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Zalgiris Kaunas vs Baskonia

Zápas Zalgiris Kaunas proti Baskonia se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Baskonia má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.560.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Zalgiris Kaunas doma vyhrála 1x, zatímco Baskonia zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Zalgiris Kaunas průměrný bodový rozdíl 12.2 bodů, zatímco Baskonia má průměrný bodový rozdíl -0.1 bodů:

  • Zalgiris Kaunas: v průměru 85.0 získaných bodů, v průměru 72.8 ztracených bodů
  • Baskonia: v průměru 86.8 získaných bodů, v průměru 86.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Zalgiris Kaunas vs Baskonia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Zalgiris Kaunas a Baskonia:

Datum Výsledky
2023-10-19 Baskonia 82 – 99 Zalgiris Kaunas
2023-02-10 Zalgiris Kaunas 79 – 75 Baskonia
2022-11-23 Baskonia 93 – 73 Zalgiris Kaunas
2022-04-01 Baskonia 96 – 79 Zalgiris Kaunas

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Zalgiris Kaunas vs Baskonia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Baskonia?