Washington Wizards vs Orlando Magic

Washington Wizards vs Orlando MagicWashington WizardsOrlando Magic

🏀 2024-03-07 – NBA

 

Washington Wizards vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Orlando Magic

Zápas Washington Wizards proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-03-07 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.574.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -10.1 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 124.7 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 111.5 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2023-12-27 Washington Wizards 119 – 127 Orlando Magic
2023-12-02 Orlando Magic 130 – 125 Washington Wizards
2023-11-30 Orlando Magic 139 – 120 Washington Wizards
2023-04-01 Washington Wizards 109 – 116 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Orlando Magic?