Washington Wizards vs Miami Heat

Washington Wizards vs Miami HeatWashington WizardsMiami Heat

🏀 2024-03-31 – NBA

 

Washington Wizards vs Miami Heat Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Miami Heat a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Miami Heat?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Miami Heat, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Miami Heat

Zápas Washington Wizards proti Miami Heat se v rámci NBA odehraje 2024-03-31 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Miami Heat má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.548.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 1x, zatímco Miami Heat zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.6 bodů, zatímco Miami Heat má průměrný bodový rozdíl 1.3 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.4 získaných bodů, v průměru 123 ztracených bodů
  • Miami Heat: v průměru 109.8 získaných bodů, v průměru 108.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Miami Heat

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Miami Heat:

Datum Výsledky
2024-03-10 Miami Heat 108 – 110 Washington Wizards
2024-02-03 Washington Wizards 102 – 110 Miami Heat
2023-11-04 Miami Heat 121 – 114 Washington Wizards
2023-04-08 Washington Wizards 114 – 108 Miami Heat

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Miami Heat s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Miami Heat?