Washington Wizards vs Los Angeles Lakers

Washington Wizards vs Los Angeles LakersWashington WizardsLos Angeles Lakers

🏀 2024-04-04 – NBA

 

Washington Wizards vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Los Angeles Lakers

Zápas Washington Wizards proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.56.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.7 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0.2 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 123 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 117.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-03-01 Los Angeles Lakers 134 – 131 Washington Wizards
2022-12-19 Los Angeles Lakers 119 – 117 Washington Wizards
2022-12-05 Washington Wizards 119 – 130 Los Angeles Lakers
2022-03-20 Washington Wizards 127 – 119 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Los Angeles Lakers?