Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers

Washington Wizards vs Cleveland CavaliersWashington WizardsCleveland Cavaliers

🏀 2024-02-26 – NBA

 

Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers

Zápas Washington Wizards proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-02-26 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 56 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 55 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.655.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.9 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 124.4 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 109.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-02-08 Washington Wizards 106 – 114 Cleveland Cavaliers
2024-01-06 Cleveland Cavaliers 114 – 90 Washington Wizards
2024-01-04 Cleveland Cavaliers 140 – 101 Washington Wizards
2023-03-17 Cleveland Cavaliers 117 – 94 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Cleveland Cavaliers?