Washington Wizards vs Chicago Bulls

Washington Wizards vs Chicago BullsWashington WizardsChicago Bulls

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Washington Wizards vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Chicago Bulls

Zápas Washington Wizards proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 80 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 79 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.468.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.3 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.8 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.5 získaných bodů, v průměru 122.9 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2024-03-26 Chicago Bulls 105 – 107 Washington Wizards
2024-03-17 Chicago Bulls 127 – 98 Washington Wizards
2023-07-15 Chicago Bulls 90 – 85 Washington Wizards
2023-02-26 Chicago Bulls 102 – 82 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Chicago Bulls?