Washington Wizards vs Charlotte Hornets

Washington Wizards vs Charlotte HornetsWashington WizardsCharlotte Hornets

🏀 2024-03-09 – NBA

 

Washington Wizards vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Charlotte Hornets

Zápas Washington Wizards proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.242.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -10.1 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.4 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 124.6 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 107.3 získaných bodů, v průměru 117.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2023-11-23 Charlotte Hornets 117 – 114 Washington Wizards
2023-11-11 Washington Wizards 117 – 124 Charlotte Hornets
2023-11-09 Charlotte Hornets 116 – 132 Washington Wizards
2023-10-13 Washington Wizards 98 – 92 Charlotte Hornets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Charlotte Hornets?