Washington Wizards vs Brooklyn Nets

Washington Wizards vs Brooklyn NetsWashington WizardsBrooklyn Nets

🏀 2024-03-28 – NBA

 

Washington Wizards vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Brooklyn Nets

Zápas Washington Wizards proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-28 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.375.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 1x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.7 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.6 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.7 získaných bodů, v průměru 123.4 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 110.9 získaných bodů, v průměru 113.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2023-12-30 Washington Wizards 110 – 104 Brooklyn Nets
2023-12-09 Brooklyn Nets 124 – 97 Washington Wizards
2023-11-12 Brooklyn Nets 102 – 94 Washington Wizards
2023-02-05 Brooklyn Nets 125 – 123 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Brooklyn Nets?