Virtus Bologna vs Panathinaikos

Virtus Bologna vs PanathinaikosVirtus BolognaPanathinaikos

🏀 2024-03-29 – Euroliga

 

Virtus Bologna vs Panathinaikos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Virtus Bologna a Panathinaikos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Virtus Bologna vs Panathinaikos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Virtus Bologna vs Panathinaikos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Virtus Bologna vs Panathinaikos

Zápas Virtus Bologna proti Panathinaikos se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-29 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 24 odehraných zápasech, zatímco Panathinaikos má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.955.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Virtus Bologna doma vyhrála 1x, zatímco Panathinaikos zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Virtus Bologna průměrný bodový rozdíl 11.7 bodů, zatímco Panathinaikos má průměrný bodový rozdíl 16.8 bodů:

  • Virtus Bologna: v průměru 88.3 získaných bodů, v průměru 76.6 ztracených bodů
  • Panathinaikos: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 69.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Virtus Bologna vs Panathinaikos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Virtus Bologna a Panathinaikos:

Datum Výsledky
2023-11-17 Panathinaikos 90 – 76 Virtus Bologna
2023-01-19 Virtus Bologna 74 – 64 Panathinaikos
2022-11-23 Panathinaikos 88 – 85 Virtus Bologna
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Virtus Bologna vs Panathinaikos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Virtus Bologna vs Panathinaikos?