Virtus Bologna vs Baskonia

Virtus Bologna vs BaskoniaVirtus BolognaBaskonia

🏀 2024-04-12 – Euroliga

 

Virtus Bologna vs Baskonia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Virtus Bologna a Baskonia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Virtus Bologna vs Baskonia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Virtus Bologna vs Baskonia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Virtus Bologna vs Baskonia

Zápas Virtus Bologna proti Baskonia se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-12 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Baskonia má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.536.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Virtus Bologna doma vyhrála 1x, zatímco Baskonia zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Virtus Bologna průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Baskonia má průměrný bodový rozdíl -0.3 bodů:

  • Virtus Bologna: v průměru 88.5 získaných bodů, v průměru 77.3 ztracených bodů
  • Baskonia: v průměru 87.6 získaných bodů, v průměru 87.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Virtus Bologna vs Baskonia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Virtus Bologna a Baskonia:

Datum Výsledky
2023-12-14 Baskonia 81 – 91 Virtus Bologna
2023-02-24 Virtus Bologna 88 – 83 Baskonia
2022-12-22 Baskonia 90 – 79 Virtus Bologna
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Virtus Bologna vs Baskonia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Virtus Bologna vs Baskonia?