Utah Jazz vs Washington Wizards

Utah Jazz vs Washington WizardsUtah JazzWashington Wizards

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Utah Jazz vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Utah Jazz a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Utah Jazz vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Utah Jazz vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Utah Jazz vs Washington Wizards

Zápas Utah Jazz proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-03-05 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.15.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Utah Jazz doma vyhrála 1x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Utah Jazz průměrný bodový rozdíl -3 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -10 bodů:

  • Utah Jazz: v průměru 117.5 získaných bodů, v průměru 120.5 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 124.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Utah Jazz vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Utah Jazz a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2024-01-26 Washington Wizards 108 – 123 Utah Jazz
2022-12-23 Utah Jazz 120 – 112 Washington Wizards
2022-11-13 Washington Wizards 121 – 112 Utah Jazz
2021-12-19 Utah Jazz 103 – 109 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Utah Jazz vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Utah Jazz vs Washington Wizards?