Usti n. Labem vs Nymburk

Usti n. Labem vs NymburkUsti n. LabemNymburk

🏀 2024-05-26 – NBL

 

Usti n. Labem vs Nymburk Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Usti n. Labem a Nymburk a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Usti n. Labem vs Nymburk

Naše predikce pro zápas Usti n. Labem vs Nymburk, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Usti n. Labem vs Nymburk

Naše predikce pro zápas Usti n. Labem vs Nymburk, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Usti n. Labem vs Nymburk?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Usti n. Labem vs Nymburk, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Usti n. Labem vs Nymburk

Zápas Usti n. Labem proti Nymburk se v rámci NBL odehraje 2024-05-26 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Nymburk má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.773.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Usti n. Labem doma vyhrála 1x, zatímco Nymburk zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Usti n. Labem průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů, zatímco Nymburk má průměrný bodový rozdíl 22.1 bodů:

  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů
  • Nymburk: v průměru 92.6 získaných bodů, v průměru 70.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Usti n. Labem vs Nymburk

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Usti n. Labem a Nymburk:

Datum Výsledky
2024-05-22 Nymburk 93 – 71 Usti n. Labem
2024-05-21 Nymburk 89 – 86 Usti n. Labem
2024-03-22 Nymburk 86 – 72 Usti n. Labem
2024-03-17 Usti n. Labem 87 – 80 Nymburk

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Usti n. Labem vs Nymburk s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Usti n. Labem vs Nymburk?