Usti n. Labem vs Decin

Usti n. Labem vs DecinUsti n. LabemDecin

🏀 2024-05-16 – NBL

 

Usti n. Labem vs Decin Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Usti n. Labem a Decin a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Usti n. Labem vs Decin

Naše predikce pro zápas Usti n. Labem vs Decin, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Usti n. Labem vs Decin

Naše predikce pro zápas Usti n. Labem vs Decin, který se v rámci NBL odehraje 2024-05-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Usti n. Labem vs Decin?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Usti n. Labem vs Decin, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Usti n. Labem vs Decin

Zápas Usti n. Labem proti Decin se v rámci NBL odehraje 2024-05-16 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Decin má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.591.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Usti n. Labem doma vyhrála 1x, zatímco Decin zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Usti n. Labem průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů, zatímco Decin má průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů:

  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů
  • Decin: v průměru 86.6 získaných bodů, v průměru 81.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Usti n. Labem vs Decin

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Usti n. Labem a Decin:

Datum Výsledky
2024-05-14 Decin 79 – 66 Usti n. Labem
2024-05-11 Usti n. Labem 86 – 75 Decin
2024-05-08 Decin 102 – 73 Usti n. Labem
2024-05-07 Decin 69 – 83 Usti n. Labem

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Usti n. Labem vs Decin s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Usti n. Labem vs Decin?