USK Prague vs Pardubice

USK Prague vs PardubiceUSK PraguePardubice

🏀 2024-03-02 – NBL

 

USK Prague vs Pardubice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi USK Prague a Pardubice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro USK Prague vs Pardubice

Naše predikce pro zápas USK Prague vs Pardubice, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro USK Prague vs Pardubice

Naše predikce pro zápas USK Prague vs Pardubice, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na USK Prague vs Pardubice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání USK Prague vs Pardubice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro USK Prague vs Pardubice

Zápas USK Prague proti Pardubice se v rámci NBL odehraje 2024-03-02 v 16:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Pardubice má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, USK Prague doma vyhrála 1x, zatímco Pardubice zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má USK Prague průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů, zatímco Pardubice má průměrný bodový rozdíl -2.5 bodů:

  • USK Prague: v průměru 75.0 získaných bodů, v průměru 76.3 ztracených bodů
  • Pardubice: v průměru 83.5 získaných bodů, v průměru 86.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance USK Prague vs Pardubice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi USK Prague a Pardubice:

Datum Výsledky
2024-01-20 Pardubice 79 – 75 USK Prague
2023-11-04 USK Prague 86 – 71 Pardubice
2022-12-21 Pardubice 68 – 71 USK Prague
2022-10-08 USK Prague 70 – 85 Pardubice

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci USK Prague vs Pardubice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas USK Prague vs Pardubice?