Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers

Toronto Raptors vs Los Angeles LakersToronto RaptorsLos Angeles Lakers

🏀 2024-04-03 – NBA

 

Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers

Zápas Toronto Raptors proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-04-03 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.56.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -5.7 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0.2 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 112.7 získaných bodů, v průměru 118.4 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 117.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-01-10 Los Angeles Lakers 132 – 131 Toronto Raptors
2023-03-11 Los Angeles Lakers 122 – 112 Toronto Raptors
2022-12-08 Toronto Raptors 126 – 113 Los Angeles Lakers
2022-03-19 Toronto Raptors 123 – 128 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Los Angeles Lakers?