Toronto Raptors vs Golden State Warriors

Toronto Raptors vs Golden State WarriorsToronto RaptorsGolden State Warriors

🏀 2024-03-02 – NBA

 

Toronto Raptors vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Golden State Warriors

Zápas Toronto Raptors proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-02 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.526.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -3.2 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 1.8 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 119.2 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2024-01-08 Golden State Warriors 118 – 133 Toronto Raptors
2023-07-15 Toronto Raptors 108 – 101 Golden State Warriors
2023-01-28 Golden State Warriors 129 – 117 Toronto Raptors
2022-12-19 Toronto Raptors 110 – 126 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Golden State Warriors?