Toronto Raptors vs Dallas Mavericks

Toronto Raptors vs Dallas MavericksToronto RaptorsDallas Mavericks

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Toronto Raptors vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Dallas Mavericks

Zápas Toronto Raptors proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 57 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.579.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -3.1 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 1.2 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 117.5 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2023-11-09 Dallas Mavericks 116 – 127 Toronto Raptors
2022-11-26 Toronto Raptors 105 – 100 Dallas Mavericks
2022-11-05 Dallas Mavericks 111 – 110 Toronto Raptors
2022-01-20 Dallas Mavericks 102 – 98 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Dallas Mavericks?