Srsni Pisek vs NH Ostrava

Srsni Pisek vs NH OstravaSrsni PisekNH Ostrava

🏀 2024-03-10 – NBL

 

Srsni Pisek vs NH Ostrava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Srsni Pisek a NH Ostrava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Srsni Pisek vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Srsni Pisek vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Srsni Pisek vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Srsni Pisek vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Srsni Pisek vs NH Ostrava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Srsni Pisek vs NH Ostrava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Srsni Pisek vs NH Ostrava

Zápas Srsni Pisek proti NH Ostrava se v rámci NBL odehraje 2024-03-10 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 8 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco NH Ostrava má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.364.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Srsni Pisek doma vyhrála 2x, zatímco NH Ostrava zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Srsni Pisek průměrný bodový rozdíl -5.0 bodů, zatímco NH Ostrava má průměrný bodový rozdíl -5.1 bodů:

  • Srsni Pisek: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů
  • NH Ostrava: v průměru 76.4 získaných bodů, v průměru 81.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Srsni Pisek vs NH Ostrava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Srsni Pisek a NH Ostrava:

Datum Výsledky
2024-02-10 NH Ostrava 90 – 71 Srsni Pisek
2024-01-28 Srsni Pisek 94 – 87 NH Ostrava
2024-01-06 NH Ostrava 88 – 70 Srsni Pisek
2023-10-29 Srsni Pisek 83 – 80 NH Ostrava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Srsni Pisek vs NH Ostrava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Srsni Pisek vs NH Ostrava?