Spisski Rytieri vs Levice

Spisski Rytieri vs LeviceSpisski RytieriLevice

🏀 2024-05-14 – Extraliga

 

Spisski Rytieri vs Levice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Spisski Rytieri a Levice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs Levice

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs Levice

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Spisski Rytieri vs Levice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Spisski Rytieri vs Levice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Spisski Rytieri vs Levice

Zápas Spisski Rytieri proti Levice se v rámci Extraliga odehraje 2024-05-14 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco Levice má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.781.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Spisski Rytieri doma vyhrála 1x, zatímco Levice zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Spisski Rytieri průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů, zatímco Levice má průměrný bodový rozdíl 12.4 bodů:

  • Spisski Rytieri: v průměru 84.3 získaných bodů, v průměru 81.4 ztracených bodů
  • Levice: v průměru 86.9 získaných bodů, v průměru 74.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Spisski Rytieri vs Levice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Spisski Rytieri a Levice:

Datum Výsledky
2024-05-11 Levice 91 – 75 Spisski Rytieri
2024-02-10 Spisski Rytieri 86 – 97 Levice
2023-12-23 Levice 105 – 90 Spisski Rytieri
2023-11-05 Spisski Rytieri 106 – 94 Levice

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Spisski Rytieri vs Levice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Levice?