San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder

San Antonio Spurs vs Oklahoma City ThunderSan Antonio SpursOklahoma City Thunder

🏀 2024-03-01 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder

Zápas San Antonio Spurs proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-03-01 v 02:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.707.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 1x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -8.7 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 8.3 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 120.6 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 121.3 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2024-01-25 San Antonio Spurs 114 – 140 Oklahoma City Thunder
2023-11-15 Oklahoma City Thunder 123 – 87 San Antonio Spurs
2023-10-10 Oklahoma City Thunder 122 – 121 San Antonio Spurs
2023-07-16 San Antonio Spurs 98 – 94 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder?