San Antonio Spurs vs Golden State Warriors

San Antonio Spurs vs Golden State WarriorsSan Antonio SpursGolden State Warriors

🏀 2024-04-01 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Golden State Warriors

Zápas San Antonio Spurs proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-04-01 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.534.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.1 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 119.3 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 115.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2024-03-12 San Antonio Spurs 102 – 112 Golden State Warriors
2024-03-10 Golden State Warriors 113 – 126 San Antonio Spurs
2023-11-25 Golden State Warriors 118 – 112 San Antonio Spurs
2023-10-21 Golden State Warriors 117 – 122 San Antonio Spurs

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Golden State Warriors?