San Antonio Spurs vs Denver Nuggets

San Antonio Spurs vs Denver NuggetsSan Antonio SpursDenver Nuggets

🏀 2024-04-13 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Denver Nuggets

Zápas San Antonio Spurs proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 80 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 80 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.7.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 1x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.1 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 118.9 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 114.7 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2024-04-03 Denver Nuggets 110 – 105 San Antonio Spurs
2024-03-16 San Antonio Spurs 106 – 117 Denver Nuggets
2023-11-27 Denver Nuggets 132 – 120 San Antonio Spurs
2023-03-11 San Antonio Spurs 128 – 120 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Denver Nuggets?