Sacramento Kings vs San Antonio Spurs

Sacramento Kings vs San Antonio SpursSacramento KingsSan Antonio Spurs

🏀 2024-03-08 – NBA

 

Sacramento Kings vs San Antonio Spurs Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a San Antonio Spurs a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs San Antonio Spurs

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs San Antonio Spurs, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs San Antonio Spurs?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs San Antonio Spurs, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs San Antonio Spurs

Zápas Sacramento Kings proti San Antonio Spurs se v rámci NBA odehraje 2024-03-08 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco San Antonio Spurs má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.21.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 1x, zatímco San Antonio Spurs zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů, zatímco San Antonio Spurs má průměrný bodový rozdíl -8 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 118.2 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů
  • San Antonio Spurs: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs San Antonio Spurs

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a San Antonio Spurs:

Datum Výsledky
2024-02-23 Sacramento Kings 127 – 122 San Antonio Spurs
2023-11-18 San Antonio Spurs 120 – 129 Sacramento Kings
2023-04-02 Sacramento Kings 134 – 142 San Antonio Spurs
2023-02-02 San Antonio Spurs 109 – 119 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs San Antonio Spurs s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs San Antonio Spurs?